Õhusurvega silmade massaažiseade, leevendab silmade väsimust ja paneb silmad särama

99

Kogus

Tasu kolme võrdse maksena 3 x 33
Tootekood: AL-213

 

UUS automaatne elektriline silmade massaažiseade,  hooldab silmi ja vabastab silmalihased pingest.

 

Magnus Kirt – “Eriti mõnud pinge maandaja, 15 minutiga saab mõnusa lõõgastuse silmadele, peale ja mõjub rahustavalt kogu kehale”

Multifunktsionaalne silmamassaaž : õhusurve massaaž, vibratsioonimassaaž, soojuskompressioon ja lõõgastav muusika 5 režiimis. Programme saab valida vastavalt oma eelistustele. Vabastab silmade pinget, annab leevendust kuivadele silmadele ja peavaludele. Lõdvestab ja rahustab, aitab paremini uinuda. Seadme programm töötab 15 min ja seejärel lülitub see automaatselt välja .

Õhu ja soojuse kompressioon ja vibratsiooni massaaž : õrnalt soojendab 45 , masseerib silmi ja acupunkte ümber silmade, parandab vereringet ja lõdvestada närve. Õhukompressioonitegevus aitab leevendada silmade väsimust, valu, stressi ja silmade ümber.

Täiuslikud lõõgastavad programmid silmade massaaži jaoks aitavad stimuleerida vereringet.

Muusika : sisseehitatud kõlar ja eelhäälestatud valik loodushelisid ning väga õrn tervendav teraapiline muusika aitavad teil maksimaalselt lõõgastuda. Muusika saab välja lülitada, vajutades kaks korda nuppu ON/OFF (Sees/VÄLJAS) ja kui soovite seda uuesti sisse lülitada, vajutage kaks korda nuppu ON/OFF (SEES/VÄLJAS).

Massaažiseadme sisepind on kaetud pehme ja Öko – loodussõbraliku kattega mis on naha vastu puutudes mõnus ja pehme.

Juhtmeta,  akuga töötav ja reguleeritav seade mis on 180° kokkuklapitav.  1350 mAh taaslaetav liitiumpatarei mida saab USB-juhtme abil laadida, see tagavad maksimaalse kaasaskantavuse. Ühe laadimisega saab seda kasutada kuni 90 minutit ( 15 min kaupa).

Peapaelte tigedust saab kohandada nii, et see sobiks enamiku inimeste pähe.

Parim kingitus : Pärast pingelist tööd silmadega arvutikekraanis, raamatutes või muid tegevusi tehes, võta endale vaid 15 minutit igapäevaselt selle toote kasutamiseks, et anda oma silmadele puhkust, parandada vereringet silelihaste ümber. See vähendab ja eemaldab ka tumedaid ringe silmade ümbert ja aitab paremini uinuda kui on probleeme uinumisega.

See sobib igapäevaseks kasutamiseks koju, kontorisse ja reisile. Seda on kena ja arukas kinkida nii endale kui ka oma lähedastele ja sõpradele.

Tasuta tarne !

 

Toodet võimalik osta kas ise järgi tulles meie esindusest Värvi tn 5 , tuba A145, Laki Ärikeskuses Tallinnas

või tellida endale sobivasse pakiautomaati,

Sarnased tooted