Temaatilist lugemist

Kirjastuselt Sinisukk on 2019 aastal ilmunud raamat “Yang Sheng” , autoriks pikaajalise kogemusega Hiina meditsiini praktik Katie Brindle. Seda raamatut soovitan lugeda kõigil, kellele tema tervis ja heaolu vähegi korda läheb.

Yang Seng võib olla Hiina meditsiini kõige olulisem konseptsioon, millest te varem mitte midagi kuulnud pole. Yang Seng on otse tõlgituna “elu toitma”. Põhjalikumalt selgitades on Yang Seng see, mis aitab teil ennast tasakaalustada pikaks, targaks ja õnnelikuks eluks.

Kõlab suure lubadusena ? Võite uskuda, et see on veelgi suurem , kui lisan, et Yang Sheng on osa Hiina meditsiini eneseabiõpetusest ehk enesetervendamise süsteemist, mis tähendab, et te võite kõiki neid keha ja vaimu turgutavaid võtteid iseseisvalt kasutada ja sooritada, asetades ennast oma tervise “juhiistmele”.

Hiina meditsiin tõlgendab keha füüsilist, emotsionaalset ja vaimset toimimist, aga ka energeetilist olekut äärmiselt peenekoeliselt, andes mõista, et oleme kõikide nende nähtuste kogum. Iga haigus algab energiavoo katkemisega, mis toimub enne sümptomite ilmnemist. Hea uudis on see, et teil on võimalik seda vaevumärgatavat energeetilist tasakaalutust korrigeerida enne, kui see progresseerub ja põhjustab silmnähtavaid füüsilisi sümptomeid.

“Liikuva ukse hinged ei roosteta ealeski ja voolav vesi ei roisku mitte kunagi” – Hiina filosoof ja pikaealisuse asjatundja Ge Hong, 300 eKr.

Massaažitool24 poolt pakutavad tooted ja seadmed on just need mis aitavad stimuleerida sinu keha energiavoolusi ja seeläbi parandada keha ja organismi toimumist, paremini liikuvad energiavoolud tugevdavad immuunsust ja vaimset seisundit.

Head lugemist .