Silmade ja huulte massaaži pliiats, värskendab silmi ja huuli, taastab silmade ja huulte loomuliku sära.

89

Kogus

Tasu kolme võrdse maksena 3 x 30
Tootekood: AL-0925

Sonic silmade ja huulte massaaži pliiats on kui võlukepp, mis värskendab teie huuli ja silmade ümbrust , eemaldab silmade ümber tumedad ringid.

Silmade ja huulte massaaživahend töötab konstantsel temperatuuri +42C, selle kõrge sagedusega vibratsiooni ja ioonfunktsiooni põhimõte aitab naha ja lihaste toitaineid esile kutsuda ja tagab kõrge effektiivsuse toitainete imendumisel . Sobib kõikidele nahatüüpidele , ka tundlikule nahale.

Kasutage koos silma kreemi, näomaski või huulepulgaga

Uus mudel ja kõrge kvaliteet, USB juhtmega laetav, väike kuju, lihtne võtta oma käekott isegi reisi ajal. Täiuslik kosmeetiline kingitus näiteks oma firma naissoost töötajale,  emale,  tüdrukule,  daamile,  naisele,  sõbrannale

45 kraadise nurgaga pliiatsi massaažipea disain, sobib paremini silmade ümbruse kontuuri libisetamiseks. Pliiatsil  on 4 erinevat kasutusviisi: soojendus, kõrge sagedusega  vibratsioon, soojendus + kõrgsagedusliku vibratsiooniga ja iooniline režiimis. Seda saab kasutada silmade ümber libistades. See reziim eemaldab tumedad ringid, tursunud silmakotid, silma adeemia, leevendab silmade väsimust, kõrvaldades rasva nahaalused osakesed , parandab huulte jooni, leevendab arme ja kahjustusi huultel, tõstab silma lauge ja huuli, parandab naha ja huulte naha imendumist, parandab vananevaid silmi ja taastab huulte loomuliku läike.

Tasuta transport !

Toodet võimalik osta ise järgi tulles meie esindusest Värvi tn 5 , tuba A145, Laki Ärikeskuses Tallinnas

või tellida endale sobivasse pakiautomaati,

Sarnased tooted