Nutikas kaelaterapeut, elektrooniline massaažiseade mis leevendab kaelavalud ja lihaspinged ülaseljas.

99

Kogus

Tasu kolme võrdse maksena 3 x 33
Tootekood: AL-905B

Kaasaskantav elektriline kaela füsioteraapiline massaažiseade

  Magnus Kirt -“See nutikas kaelamassöör aitab mul leevendada pingeid kaelas ja õla vöötmes”.

See kaela massaažiseade on uue põlvkonna kodumajapidamises kasutatav multifunktsionaalne seade, mis põhineb füüsika, moodsa mikroelektroonika ja pikaaegsetel hiina meditsiini kliinilistel tavadel. See kasutab madalsagedusel töötavat elektroteraapiat mis tekitab lihastes ringveovibratsiooni valu leevendamiseks. Seadmega saab leevendada seotud valu ja ravida valutavaid lihaseid nii õlas, vööl, kaelal, seljal, käsivarrel ja jalgades. Kaelaseadet kasutatakse kaelal, see on ergonoomiline ja oma ehituselt sujuva rõngaskonstruktsiooniga mille füsioloogiline kumerus on kooskõlas inimese kaelaga.

Komplektis on lisaks Meridiaan padiad (elektrood andurid) mida  kasutatakse keha teiste piirkondade sitmuleerimiseks samaaegselt kui naudite oma kaela massaaži. Neid andureid saab kasutada õlgadel, vööl, alaseljal, käsivartel, jalgadel.

Seadmel on valikus 9 massaaži programmi ja igal programmil kuni 50 impulsi tugevust, mida saate oma vajadustele seadistada. Seade töötab ühel kanalil, seega seade võib samaaegselt anda teie valitud elektrilise impulsi läbi 1 paari elektroodi patjade ja  kaela massaažiseadme teie kehale, mis aitab samaaegselt  kasutajatel nautida kehamassaaži ja kaelamassaaži.

Selle seadme kaugjuhtimispult on kasutajasõbralik ja lihtne, sellel on NUPP (Sees/väljas), vasak või parempoolne nupp ja suurendamine või vähendamine nupp.

Seade on varustatud elektroodipatjade ja elektrooditraadi lisaseadmetega. Elektrooditraati kasutatakse polstrite ühendamiseks põhiseadmega.

Kaugjuhtimispuldi LCD-ekraanil saab kuvada valitud režiimi, elektroodide väljastusintensiivsust ja/või ainus ja rakendusrežiimi jäänud aega.

Seadet saab edukalt avada ka ainult kaugjuhtimispuldi lülitusnupu abil. Juhtpult ja kaela massaažiseade lülituvad samaaegselt sisse.

Kaugjuhtimispult on ainus kontroller impulssrežiimide, impulsi intensiivsuse valimiseks ja raviaja reguleerimiseks .

Lihtne kasutada ja praktiline abiline teie igapäevases terviseprogrammis .

Kasutage, nautige ja olge terve.

We make your life beutiful & healty every day !

Packages

1 pc Neck massager

1 pair pads

1 pair neck pads

1 pc electrode line

1 pc USB line

1 pc remote control

Toodet võimalik osta ise järgi tulles meie esindusest Värvi tn 5 , tuba A145, Laki Ärikeskuses Tallinnas

või tellida endale sobivasse pakiautomaati,

tasuta transport üle Eesti

Sarnased tooted