TALISMAN PRO XL. MAGNUS KIRT NIMELINE ERISEERIA ! Peamassaažiga, professionaalne, eriti suure jõudlusega massöör – kiropraktik. 3D multifunktsionaalne massaažitool, mis sobib suurematele inimestele ja on heaks lahenduseks spordiklubidele

4792

Kogus

Tootekood: AL-7909B

Magnus Kirt Special edition

Saadaval musta värvi

Eelprogrammeeritud 10 professionaalset massaažiprogrammi.

1. Tänu intelligentsele pehmele 3D massaažiseadmele  seljaosas muudab see  massaaži kaelal, õlal ja vöökohal õrnemaks, mugavamaks ja sobivamaks; pakub traditsiooniliste hiina meditsiini massaažimeetodite imitatsiooni, laseb nautida massaažitunnet võrdväärselt päris professionaalse massööri poolt  tehtud massaažiga , lisaks pakub see seade ainulaadset õla pressimise massaažifunktsiooni.

2. Akupunkti jälgimise ja tuvastuse funktsiooniga. See aitab teostada täpset massaaži erinevatele inimestele, kellel on erinev kehapikkus ja kuju.

3. Ainulaadne hiina meditsiiniline kuumutus teraapia istmikule, vöökohale ja jalaosadele, soodustab vereringet ja leevendab kehas valu.

4. Tänu ülipikale L-kujulisele, kõverale ja inimkuju jäljendavale pikale raamile saab täielikult nautida intiimset massaaži peast jalani, saavutades lülisamba rõhu kiire leevendamise tulemuse.

5. Nullraskusastme positsiooni saavutamiseks vajutage ühe nupuvajutusega allalaskmisfunktsiooni. See võib tõhusalt leevendada survet lülisambale ja liigestele, võimaldades sul kogeda tõelist nullgravitatsiooni.

6. Eesmine libisemisfunktsioon, seljatoe asetsus 10 cm seinast. Seljatugi ja istmeraam liiguvad koos.

7. Täiustatud traadita Bluetoothtehnoloogia abil ühendub mobiiltelefon massaažitooliga, kõnedele vastamiseks ja lõpetamiseks.  Läbi Bluetooth ühenduse saad kuulata massaažitooli kõlaritest oma lemmikmuusikat mobiiltelefonist või tahvelarvutist.

8. Jalaosad, millel on täielikkraapimisfunktsioon”, rullidega jalatallamassaaž, kombineerituna õrnade õhkpatjadega, mis stimuleerivad jalgu.

9. Mitme õhkpadjaga varustatud jalamassöör, teeb pulsi survemassaaži jalgadele, edendada vereringet ja taastab elujõudu.

10. Õhkpatjadega  pigistav massaaž kätele, mis  soodustab vere kapillaaride vereringet.

11. Mitu turvapadjade rühma mis asetsevad vöö ja istme osas, pigistavad vöökohta, tuharaid ja reisi, kõrvaldades seeläbi väsimuse.

12. Jalalaba ja jalaosi saab reguleerida ükskõik millise nurga all, seda saab laiendada ja tagasi tõmmata vahemikus 15 cm, mis sobib erinevatele inimestele kasutamiseks.

13. Õhusurvega peamassaaž leevendab ajuväsimust, rahustab keha ja parandab meeleolu.

14. Suure eraldusvõimega värviline LCD-juhtimispult, see näitab massaažiosi, meetodeid ja aega .

 

Huvi korral küsi lisa : info@talismanstuudio.ee

 

Sarnased tooted

Menüü