Tervise Expert, elektrooniline jalatalla massaažiseade, mis stimuleerib kogu sinu keha ja värskendab vaimu.

149

Kogus

Tootekood: AL-300J

Uudne jalatalla massaažiseade mis põhineb iidsel Hiina meditsiini tarkusel.

1. Keha ja jalgade tervise elektrooniline stimulaator seade on ette nähtud kasutamiseks massaažina, et leevendada lihasvalu, suurendada vereringet, lõdvestada jäikust lihastes, vähendada tursunud jalgu, pahkluud ja väsimust. Massaaži efekt saavutatakse närvide ja lihaste elektroonilise stimuleerimisega.

2. See ei ole ainult lihtne jalamassaaž, vaid täiskeha masseerija, millega kaasneb komplekt elektroodidega padjakestest (4 tk ja ühenduskaablid) , nende abil saab lisaks lõdvestada impulsside abil ka teisi kehaosi, näiteks kaela, käsivart, õlga, vööt, jalga jne.

3. Elektriline lihaste stimulatsioon hoiab meie keha mürkidest vaba see erineb tavalisest põlvitamisest, šiatsust ja vibreerivast jalamassaažist.

See on “EMS”  (elektriline lihaste stimuleerimine) jalamassaažimasin, nagu teise südame vereringe hooandja ; nagu perearst kes hoolib sinu jalgade ja keha tervest funktsioneerimisest.

4. Kliiniliselt tõestatud ja ohutu ei mingit müra! See EMS jalgade vereringe seade, kasutab elektrilise stimulatsiooni teraapiat (andurid saadavad mikrovoolu impulsse neuromuskulaaridesse), mis on kliiniliselt tõestatud ohutu ja efektiivne viis jalgade ja keha raviks. Populaarne alternatiivne ja medikamentide vaba ravivõimalus oma keha lihaskonna ja siseorganite funktsioneerimise parandamiseks.

5. Lihtne kasutada lülita seade vooluvõrku . Esmalt vajutage nuppu sisse/välja või lülitage seade sisse kaugjuhtimispuldi abil. Teiseks pane masinale kaks jalga, üks jalg ei tunne stiimulit. Kolmandaks suurenda tugevust  050lt vastavalt omale sobivale ja mugavale tasemele –  naudi seda ja ole terve. 

Sarnased tooted

Menüü