Tervise Expert, elektrooniline jalatalla massaažiseade, mis stimuleerib kogu sinu keha ja värskendab vaimu.

149

Laost otsas

Tasu kolme võrdse maksena 3 x 50
Tootekood: AL-300J

Uudne jalatalla massaažiseade mis põhineb iidsel Hiina meditsiini tarkusel.

1. Keha ja jalgade tervise elektrooniline stimulaator seade on ette nähtud kasutamiseks massaažina, et leevendada lihasvalu, suurendada vereringet, lõdvestada jäikust lihastes, vähendada tursunud jalgu, pahkluud ja väsimust. Massaaži efekt saavutatakse närvide ja lihaste elektroonilise stimuleerimisega.

2. See ei ole ainult lihtne jalamassaaž, vaid täiskeha masseerija, millega kaasneb komplekt elektroodidega padjakestest (4 tk ja ühenduskaablid) , nende abil saab lisaks lõdvestada impulsside abil ka teisi kehaosi, näiteks kaela, käsivart, õlga, vööt, jalga jne.

3. Elektriline lihaste stimulatsioon hoiab meie keha mürkidest vaba see erineb tavalisest põlvitamisest, šiatsust ja vibreerivast jalamassaažist.

See on “EMS”  (elektriline lihaste stimuleerimine) jalamassaažimasin, nagu teise südame vereringe hooandja ; nagu perearst kes hoolib sinu jalgade ja keha tervest funktsioneerimisest.

4. Kliiniliselt tõestatud ja ohutu ei mingit müra! See EMS jalgade vereringe seade, kasutab elektrilise stimulatsiooni teraapiat (andurid saadavad mikrovoolu impulsse neuromuskulaaridesse), mis on kliiniliselt tõestatud ohutu ja efektiivne viis jalgade ja keha raviks. Populaarne alternatiivne ja medikamentide vaba ravivõimalus oma keha lihaskonna ja siseorganite funktsioneerimise parandamiseks.

5. Lihtne kasutada lülita seade vooluvõrku . Esmalt vajutage nuppu sisse/välja või lülitage seade sisse kaugjuhtimispuldi abil. Teiseks pane masinale kaks jalga, üks jalg ei tunne stiimulit. Kolmandaks suurenda tugevust  050lt vastavalt omale sobivale ja mugavale tasemele –  naudi seda ja ole terve. 

Jalgade massaažiseade on programmeeritud 25 min kasutuseks, seda saate ise muuta seadistades töörežiimiks 5 – 90 minutit.

EMS massaažiseadmesse on programmeeritud 25 erinevat massaažiprogrammi jalgadele ja kogu kehale, kõik programmid on erinevad ja stimuleerivad erinevalt sinu kehaosasi ja organeid läbi erinevate massaazi impulsside.

seadet saad juhtida läbi juhtimispuldi.

Toodet võimalik osta ise järgi tulles meie esindusest Värvi tn 5 , tuba A145, Laki Ärikeskuses Tallinnas

või tellida endale sobivasse pakiautomaati,

tasuta transport üle Eesti !

Sarnased tooted