Näo ja silmateraapia massaažiseade. Silmamasöör mis rahustab ja värskendab silmi ning näonahka. Rahustab ajutegevust ja aitab uinuda.

149

Laost otsas

Tasu kolme võrdse maksena 3 x 50
Tootekood: AL-668

Näo ja silmade kompressiooniga silmateraapia massaažiseade mis on mõeldud silmade koormuse ja silmatursete leevendamiseks.

Näo ja silmade massaažiseade kasutab kaug-infrapunakütte mikroarvuti kiibi juhtimistehnoloogiat, et aidata silmalihastel parandada liikuvust läbi silmade ravimist  kuuma kompressi ja silma ümbritsevate lihaste masseerimist õhkpatjadega. Toote siseküljel on õhkpadjad ja vibratsiooni mootorid, milledega masseeritakse  silmaümbruse lihaseid ja koos kaug-infrapunaküttega luuakse terviklik massaaži mõju silmi ümbritsevatele lihastele .

Toode on mõeldud silmade väsimuse leevendamiseks ja sellel on lühinägelikkuse vältimiseks silmi tervendav efekt. Õpilased, üliõpilased kelledel on lühinägemine ja kannavad seetõttu prille,  arvutioperaatorid, raamatupidajad, sekretärid, õpetajad, disainerid ja teised kontoritöötajad kelledel on palju vaja pikaajaliselt silmi kasutada intensiivseks tööks ekraanide taga, mis väsitab ja koormab silmade lihaseid – soovitame kasutada seda toodet, teil võib olla kasu selle seadme tervendavast massaažifunktsioonist.

Ühendades seadme bluetoothi kaudu oma nutiseadmega on võimalik seadmesse laadida oma lemmikmuusika

Toode on programmeeritud 15 min tööajaga, ühe kasutuse korra puhul soovitame piirduda 15 min kasutusega. Piirduge 15min  kasutuskorraga ja ärge tehke koheselt uut massaaži. Soovitav on kasutada peale intensiivset lugemist või tööd ekraanide taga ja õhtuti enne uinumist.

Seadet saate laadida komplektis oleva USP juhtmega. Laetud seadme aku töötab 4-5 tundi massaaži režiimil.

Kõrvalolevast aknast “Tehniline info” saate endale allalaadida eesti keelse toote tutvustuse ja kasutusjuhendi.

Meeldivat nautlemist !

 

 

 

 

 

 

 

Detsembris tellitud toodetele on tasuta transport üle Eesti !

 

Toodet võimalik osta ise järgi tulles meie esindusest Värvi tn 5 , tuba A145, Laki Ärikeskuses Tallinnas

või tellida endale sobivasse pakiautomaati, lisandub saatmise kulu

Sarnased tooted