Massaaž meie igapäevases elus

Kroonilist või ägedat valu kogeb igal aastal 74% istuva loomuga tööd tegevatest eestlastest  – ning et statistika ei valeta, oled nende muredega tõenäoliselt silmitsi seisnud ka Sina või Sinu pereliikmed. Pikk istumine, mõnikord lausa tunde tõusmata, mõjub meie vaagnaluu ning puusade liikuvusele ja vaagna stabiilsusele, kõverdab selgroogu, rikub rühi ja avaldub viimaks seljavaluna. Telefoni käeshoidmisest ja arvuti kohale kummardumisest tingitud nutikael ajab aga selja küüru, kurnab õlgu, kaela ja selja ülaosa ning annab endast märku pea- ja kaelavaluna. Pikaajalised või ägedad selja- ja õlavalud on levinuim kutsehaigus Eestis, sest kus töökas eluviis on meil alati au sees olnud.

Et valu väheneb tõestatult vaid regulaarse, mitte ühekordse massaaži toimel, tundub lahendus nendele keerukatele töötervisega seonduvatele aeganõudev ja rahaliselt kulukas. Massaažitool24 massaažitoolid lubavad tulevikku vaadata helgemates toonides: nende abil saad kvaliteetset massaaži ühekordse investeeringu hinnaga nautida aastaid – ning seda nii tihti ja täpselt seal kus ise soovid. Massaažitooli rullikud alustavad tööd kaela juurest ning jõuavad välja tuharalihaste ja reie keskosani – kohta, mis ka massööri poolt läbi viidava massaažihoolitsuse ajal tihti tähelepanuta jääb.

Mitmed valmis massaažiprogrammi võimaldavad massaažitooli kasutades keskenduda ka konkreetsele eesmärgile: trennijärgsele taastumisele, üldisele lõõgastusele või puhkepausi eelsele lõdvestamisele. Tähelepanuta ei jää ka jalad: massaažitooli rullikmassaaži pakkuv jalaosa turgutab üles nii valupunkte tulvil tallaalused kui ka kurnatud sääred. Kõik see toimub aga kaaluta oleku asendis, kus südamest kõrgemal asetsevad jalad lubavad meie pulssi aeglustades kehal sügavalt lõdvestuda. Et massaažitooli näeb välja kui disainilt stiilse nahktugitool, kulutab äärmiselt vähe elektrit, sobitub see hästi igasse kodusesse interjööri.