TALISMAN PRO. Professionaalne suure jõudlusega massöör-kiropraktik, 3D multifunktsionaalne massaažitool, parim lahendus kui soovite kontorisse massööri.

3490

Saadaval järeltellimisel

Kogus

Tootekood: AL-1902S

3 D Multifunktsionaalne praktiline massaažitool, millel on seljaosas kasutusele võetud patenteeritud uudne 3D üliõhuke massaažimasin, mis võimaldab edastada sõtkumist, koputamist, muljumist, shiatsut ja muid massaažimeetodeid, luues professionaalse massöörile lähedased tehnikad.

Automaatke keha tuvastamise funktsioon, mis võimaldab erineva kehakuju ja pikkusega inimeste täpset massaaži

Ühe nupuvajutusega “0 gravitatsiooni” asendisse

Kapsel tüüpi massaažitool, mille liikuvad osad liiguvad kapsli sees, tagasi laskudes ei ulatu taha poole rohkem kui korpuse asend, võib paigaldada vastu seina.

Täiuslik massaaž jalgadest kuni ülaselja ja õlgadeni , vööosas soojenduse funktsioon.

Jalgade osa pikeneb automatselt tulenevalt inimese pikkusest kuni 32 cm

10 valmis programmeeritud massaažiprogrammi, milledele saate lisaks manuaalseid seadistusi lisada .

Hiina meditsiinist unikaalse vöö soojendamise režiim parandab vereringet, mis leevendab selja lihasvalusi ja stimuleerib mao ja põrna tegevust.

Värvilise LCD juhtpaneeliga saata valida omale sobiva asendi ja massaažiprogrammi.

Mudel AL-1902S puhul on tegemist soodsa hinnaga seadmega, millel palju tõhusaks massaažiks vajalikke funktsioone. Seade on vägagi sobilik väiksema büroo meeskonna igapäevaseks teenindamiseks.

Aknast “Tehniline info” saate endale alla laadida toodet tutvustava  kasutusjuhendi koos tehniliste funktsioonide kirjeldustega

Head nautimist !

Sarnased tooted

Menüü